FAQ

Před zahájením práce na webových stránkách potřebuji od vás získat co největší množství informací o vašem podnikání. Obdržíte formulář, který se snažte vyplnit co nejpodrobněji. Vžijte se do role návštěvníka vaší budoucí webové stránky a představte si, jaké informace asi hledá, které jsou pro něj důležité a co vás odlišuje od konkurence.

Z mé strany osobní schůzku nevyžaduji a z nedostatku času není v mém zájmu. Preferuji komunikaci elektronickou poštou, nebo po domluvě telefonicky. Emailová komunikace je snáze dohledatelná a umožní oběma stranám navázat na dřívější požadavky a usnadnit komunikaci.

Především mi jde o tom, aby zákazník nedělal nic, nebo jen nutné minimum. Rozumím svým zákazníkům. Nechci po nich vytvářet grafické návrhy, loga, slogany, texty, popisky a poučovat je o autorských právech nelegálně zkopírovaných textů a stáhnutých fotkách. Vyplníte formulář, tím vaše práce končí a začíná má.

Nepotřebujete nic. Veškeré náležitosti zařídím já. Vy dostane hotovou internetovou prezentaci, plně funkční, správně nastavenou a  zabezpečenou. Vše je uloženo na mých serverech, jedině tak zajistím pohodlí zákazníka.

Samozřejmě a je zdarma. Poštovní služby totiž běží na portálu Seznam.cz, který provozuje službu E-mail Profi. Všechno máte v dobře známém rozhraní. Ať už jste na počítači, tabletu nebo telefonu. Vždy budete vědět, kam kliknout. Navíc pro email můžete využít aplikaci pro iOS i Android.

Naše spolupráce nekončí. Mé služby si předplácíte jednorázově na celý rok. Po tuto dobu se starám o bezpečnost vaší stránky, optimalizace i aktualizace pro všechny webové prohlížeče. Jedině tak budete mít stále aktuální a optimalizovaný web, který se bude správně zobrazovat na všech PC, smartphonech i tabletech.

Z bezpečnostních důvodů a ochrany osobních údajů neposkytuji žádný přistup na své servery. Jakékoliv změny a editaci stránek provedu na požádání.

Webové stránky lze rozšířit pouze o funkce z nabídky doplňků. Programování na míru je nákladné jak časově, tak finančně a je to v přímém rozporu s mojí politikou nízkorozpočtového webu.

Ne. Cena je pevná, neměnná, stálá, fixní po celý rok.